افتتاح بازار تاریخی مصر چارشی سی پس از بازسازی آن توسط اردوغان

صنعت گردشگری ترکیه در سال 2018 با جذب 40 میلیون توریست به اوج خواهد رسید

افتتاح بازار تاریخی مصر چارشی سی پس از بازسازی آن توسط اردوغان

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه امروز طی سخنانی در مراسم افتتاحیه بازار تاریخی مصر چارشی سی پس از بازسازی این بازار تاریخی در استانبول در زمینه رشد توریزم و گردشگری ترکیه اظهار داشت: صنعت گردشگری ما مدتی بود که به دلیل حملات شدید داخلی و خارجی با نزول مواجه شده بود. بهبودی در این زمینه که سال گذشته آغاز شد، امسال با جذب 40 میلیون گردشگر به اوج خواهد رسید.

وی همچنین گفت: در راستای اهداف 2023، کشورمان را جزو 10 اقتصاد بزرگ جهان خواهیم کرد.

اردوغان در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از احزاب مخالف دولت گفت: در مانیفست حزبمان نحوه اداره کشور را با جزیئات کامل شرح خواهم داد. تمامی اقداماتی که تاکنون صورت گرفته و پس از این نیز انجام خواهد شد را با مردم در میان خواهم گذاشت. احزاب دیگر هیچ پروژه ای برای شرح دادن ندارند. یگانه هدف آن ها براندازی رجب طیب اردوغان است. فرض مثال موفق شدید چه وعده ای به مردم می دهیدو چه دستاوردی خواهید داشت؟

رئیس جمهور ترکیه در پایان با بیان اینکه مبارزه با تروریزم با اراده و عزم قاطع و به‌صورت مستمر ادامه دارد، تصریح کرد: 4 هزار و 376 تروریست در عفرین، 379 تروریست در شمال عراق و 297 تروریست در منطقه کوهستانی جودی، گابار و تندورک از پای درآمدند.اخبار مربوطه