پوتین : دیگر باید به جنگ و دعوا مثل حیوانات وحشی پایان دهیم

ولادیمر پوتین رئیس دولت روسیه در آخرین کنفرانس مطبوعاتی سال که بطور سنتی ترتیب می دهد، به سوالات بیش از 1600 روزنامه نگار پاسخ داد

پوتین : دیگر باید به جنگ و دعوا مثل حیوانات وحشی پایان دهیم
کنفرانس مطبوعاتی آخر سال پوتین
کنفرانس مطبوعاتی آخر سال پوتین

کنفرانس مطبوعاتی آخر سال پوتین 

روسیه وارد مسابقه تسلیحاتی نخواهد شد.

ولادیمر پوتین رئیس دولت روسیه ضمن شرکت در مصاحبه مطبوعاتی آخر سال که هر سال بطور سنتی ترتیب می دهد، به سوالات بیش از 1600 روزنامه نگار پاسخ داد.

پوتین در این مصاحبه مطبوعاتی به ایالات متحد آمریکا پیام داد : دیگر باید به جنگ و دعوا مثل حیوانات وحشی پایان دهیم.

رئیس دولت روسیه تاکید کرد : اتهامات مربوط به اینکه روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته در آمریکا دست داشته است، به خود آمریکا آسیب می رساند.

ولادیمر پوتین رئیس دولت روسیه ضمن اشاره به اینکه از قرار داد استارت که پیش بینی کننده کاهش کلاهک های موشکهای هسته ایی می باشد، کناره گیری نخواهند کرد ، آمریکا را متهم کرد که عملا از این قرار داد کناره گیری کرده است.

رئیس دولت روسیه تاکید کرد با هیچ کشوری وارد مسابقه تسلیحاتی نخواهند شد.

ولادیمر پوتین رئیس دولت روسیه ضمن اعلام اینکه موقعیت دولت هسته ایی کره شمالی را قبول نمی کنند ادعا کرد ولی در عین حال سیاست آمریکا در قبال پیونگ یانگ تاثیر معکوس به همراه داشته است.

پوتین به واشنگتن هشدار داده و گفت : یکباره نمی توانید تمامی اهداف در کره شمالی را مورد حمله قرار دهید. هر نوع حمله به کره شمالی با فلاکت بزرگی به نتیجه خواهد رسید. لذا طرفین را دعوت به پیروی از عقل سلیم و موضع معتدل می کنم.

مصاحبه مطبوعاتی سالانه پوتین سال گذشته 4 ساعت طول کشیده بود.خبرهای مرتبط