ادامه انتشار تصاویر جعلی پ.ک.ک/پ.ی.د درباره عملیات شاخه زیتون

عده ای از حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د تصاویر خبرگزاری آناتولی مربوط به حمله رژیم اسد به کودکان سوری را با عنوان «حمله ترکیه به غیرنظامیان» در صفحات مجازی منتشر کردند.

ادامه انتشار تصاویر جعلی پ.ک.ک/پ.ی.د درباره عملیات شاخه زیتون

هواداران تروریست های پ.ک.ک/پ.ی.د با به راه انداختن کمپین سیاه نمایی علیه عملیات شاخه زیتون که توسط نیروهای مسلح ترکیه علیه گروه تروریستی پ.ک.ک/ پ.ی.د و داعش در عفرین در شمال غربی سوریه ادامه دارد، تصاویر متعدد جعلی را در فضای مجازی، با مخاطبان شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاری گذاشتند.

این افراد اخیرا تصویری مربوط به گزارشی در تاریخ 29 می 2016 در مورد «آمریکا فروش بمب خوشه ای به عربستان سعودی را متوقف کرد» را به عنوان عکسی از «حمله ارتش ترکیه با بمب خوشه ای» در رسانه های اجتماعی منتشر کردند.

در رسانه اجتماعی اینستاگرام عکسی از دو کودک زخمی با عنوان جعلی «هدف قرار دادن کودکان توسط ترکیه» نیز به اشتراک گذاشته شده‌ است که در اصل به گزارش آناتولی از حملات نیرهای رژیم با بمب خلاء به غوطه شرقی تعلق دارد.

طرفداران گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د، پیشتر نیز در ادامه دروغ پراکنی‌های خود علیه عملیات شخه زیتون، عکس کودک کشته شده سوری به نام امامه در غوطه شرقی و تصویری مرتبط به شهر تونج ایلی ترکیه را باعنوان " تخریب آثار تاریخی در عفرین توسط نیروهای مسلح ترکیه"، سعی در سیاه نمایی عملیات عفرین توسط این عکسها کرده اند.

همچنین عکس سرباز ترکیه با پرچم این کشور پس از عملیات موفق آمیز ارتش بر فراز کوه برصیا نیز مورد پروپاگاندا و سیاه نمایی این عده قرار گرفته بود.خبرهای مرتبط