تعداد کشته های حمله تروریستی به رژه اهواز 24 نفر است

فرماندار اهواز اعلام کرد که تعداد کشته های حمله تروریستی دیروز به مراسم رژه این شهر 24 نفر است و در شمارش تعداد اشتباهی صورت گرفته است

تعداد کشته های حمله تروریستی به رژه اهواز 24 نفر است

جمال عالمی‌نیسی، فرماندار اهواز امروز در حاشیه جلسه هماهنگی برگزاری مراسم تشییع کشته های حمله تروریستی این شهر در جمع خبرنگاران گفت تعداد کشته های حمله تروریستی به رژه اهواز 24 نفر است و در شمارش تعداد که پیش از این 25 نفر اعلام شده بود، اشتباهی صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری "ایسنا"، عالمی‌نیسی افزود: امروز همه دستگاه ها برای هماهنگی مراسم تشییع شهدا در جلسه ای که در فرمانداری اهواز برگزار شد، حضور پیدا کردند. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته قرار شد تا مراسم تشییع فردا بیشتر جنبه عمومی داشته باشد، زیرا بخش قابل توجهی از کشته های حمله تروریستی اهواز از مردم بودند.

فرماندار اهواز همچنین تصریح کرد: تا روز گذشته آخرین آماری که از تعداد مجروحان داشتیم نیز، 60 نفر بود.

وی ادامه داد: برای بررسی مباحث امنیتی حادثه ای که روز گذشته در اهواز رخ داد، هیات های رسمی از بازرسی های ارتش، سپاه، ناجا و همچنین ستاد فرماندهی کل قوا به اهواز آمده اند و در حال بازرسی نقاط ضعف و قوت مراسم رژه روز گذشته هستند. این هیات ها پس از بررسی، نظریه کارشناسی خود را ارائه خواهند کرد.

خبرگزاری آناتولیخبرهای مرتبط