• Video Galerija

Fenerbahče nerešeno protiv Kasimpaše

Fudbaleri Fenerbahčea i Kasimpaše podelili bodove  2:2 , u utakmici 14. kola turske Superlige.

U zanimljivom meču na „Ulker Areni“ , domaćin je propustio priliku da se trijumfom odalji od zone ispadanja, dok je gost nastavio sa serijom dobrih rezultata i ostaje na drugoj poziciji na tabeli.

U 22. minutu Dianj uspeva da zatrese mrežu sjajnom reakcijom glavom posle asistencije Trezegea. Eduok je potom propustio veliku priliku da duplira prednost, da bi Fenerbahče u poslednja tri minuta prvog poluvremena preokrenuo rezultat.

Prvo je izjednačio Nojtsteder u 44. minutu, da bi u trećem minutu nadoknade autogol postigao Ozgur Ček.

Potpuno zasluženo Kasimpaša je izjednačio, a novi gol postigao je Dianj. Za prvog strelca lige to je bio 16. pogodak u šampionatu. Do kraja je bilo prilika na obe strane, ali se rezultat nije menjao.

U drugom meču sinošnje večeri  Malatija i Akhisar takodje su podelili bodove .

Lider na tabeli je Bašakšehir, druga je Kasimpaša , dok Fenerbahče sa 14 poena se nalazi na 15 mestu na tabeli.

Tagovi: Kasimpaša